پیام سیستم
کاربر گرامی مرورگر شما منسوخ شده است. لطفا از مرورگرهای مدرن استفاده کنید.
دانلود فایرفاکس
دانلود گوگل کروم

معرفی جوان الکترونیک

جوان الكترونيك از سال 1378 فعاليت خود را در زمينه تهيه و توزیع قطعات الکترونیک بصورت جدي آغاز كرده و پس از گذشت سالهاي متمادي موفق به کسب امکان تهیه انواع قطعات الکترونیک شده است .این مجموعه با در اختیار داشتن افرادی کارآمد و مسئولانی باتجربه ، در کلیه سطوح تصمیم گیری و اجرایی و کاربردی از آخرین و پیشرفته ترین روشهای فروش اینترنتی قطعات الکترونیک در زمینه داخلی و خارجی بهره می برد و قادر است انواع سفارشات شما را پيگيري و تهيه نمايد . اين مجموعه در زمينه توزيع قطعاتي نظير انواع مقاومت ، خازن ، ديود ، آي سي ، ترانزيستور ، كريستال،. كانكتور ،سلف ، برد ، ماژول ، پروگرامر ، سنسور ، فيوز وسفارش PCB ........ تجربه لازم را دارا مي باشد . شرح خدمات جوان الکترونیک به شرح زیر است .

دسته بندی : در صفحه اصلي سايت دسته بندی قطعات در 26 موضوع جداگانه صورت گرفته است که خود این دستها به تقریبا 300 زیر دسته تقسیم شده که هر یک از این زیر دسته ها نیز در مواردی زیر شاخه دارند . این نوع دسته بندی به طراحان کمک زیادی برای انتخاب قطعه مورد نظر خود می کند . از دیگر خدمات ازائه شده می توان به طراحی یک جستجوی پیشرفته در سایت اشاره کرد که این نیز به نوبه خود به طراحان کمک زیادی برای انتخاب قطعه مورد نظر خود می کند . 2 دسته بندی با عنوانهای دسته بندیهای مهم و دسته بندی نرم افزار ها نیز در سایت در نظر گرفته شده که بسیار کارآمد و مفید می باشد .

خريد آنلاين (فروش اینترنتی) : شما مي توانيد از طريق سايت و تشکیل سبد خريد كالا اقدام به خريد نموده و پس از ارسال سفارش خريد از طريق كد رهگيري وضعيت خريد خود را پيگيري نماييد . تمامی مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .لازم به ذکر است برای قطعاتی که به تعداد نیاز شما وجود ندارد دو سیستم در نظر گرفته شده است . اولی سیستم تحویل در آینده و دیگری سیستم خبر رسانی پس از موجود شدن قطعه مورد نظر شما . لازم به ذکر است که امکان ثبت پیش فاکتور و پرداخت آنلاین نیز در سایت در نظر گرفته شده است .

سفارش خارج : این سیستم شامل 2 بخش می باشد . بخش اول شامل قطعاتی که در سایت موجود می باشد و قبلا تهیه شده است ولی در حال حاضر موجودی آن صفر می باشد (سفارش خارج سریع) . در این حالت ما بدلیل سابقه قبلی قطعه خیلی زود می توانیم به شما خدمات رسانی کنیم . بخش دوم شامل قطعاتی که در سایت موجود نمی باشد و برای اولین بار ما می خواهیم برای شما بررسی کنیم . در هر 2 حالت کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .

سفارش پی سی بی : سفارشات PCB شما از خارج از کشور تامین می شود و از نظر کیفیت و دقت مورد تایید بسیاری از طراحان و تولید کنندگان می باشد . سیستم قیمت گیری آن آنلاین و کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .

سفارش تهیه از بازار : این سیستم شامل قطعاتی است که در سایت موجود می باشد و قبلا تهیه شده است ولی در حال حاضر موجودی آن صفر می باشد . در این حالت ما بدلیل سابقه قبلی قطعه خیلی زود می توانیم به شما خدمات رسانی کنیم . در این سیستم قیمت گیری و تهیه و توزیع از داخل خود بازار ایران صورت می پذیرد . کلیه مراحل پیگیری سفارش شما در سایت بصورت آنلاین قابل پیگیری می باشد .

سفارش نرم افزار : فروشگاه جوان الکترونیک از اغاز در زمینه توزیع نرم افزارهای تخصصی الکترونیک فعالیت داشته است . در سایت بسیاری از این نرم افزار ارائه شده است . برای نرم افزارهایی که در سایت موجود نمی باشد یک سیستم قیمت گیری آفلاین طراحی شده است .

فروش تلفنی : برای مشتریان در صورت عدم دسترسی به سایت فروشگاه به هر دلیل و با توجه به اینکه تلفن در هر مکانی قابل دسترسی است این سیستم در نظر گرفته شده است . شما می توانید با شماره تلفن 66757976 -021 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید . قابل ذکر است که مراحل پیگیری نیز بصورت تلفنی می باشد .

فروش حضوری : برای مشتریانی که تمایل به خرید حضوری دارند نیز خدماتی برای ارائه در فروشگاه وجود دارد که البته زیاد نیست و جوان الکترونیک برای توسعه این نوع فروش برنامه جدیدی ندارد . قابل ذکر است که مراحل پیگیری نیز بصورت تلفنی یا حضوری می باشد .

سیستم پشتیبانی : هر گونه سئوال و یا مشاوره در کلیه زمینه های مربوط به الکترونیک که داشته باشید و ما از آن اطلاع داشته باشیم از طریق این سیستم به شما خدمات رسانی می شود . حتی می توانید پیشنهادات و شکایات خود را نیز برای ما بفرستید و در مواردی هم جزو همکاران تجاری ما باشد .

سیستم دفتر معین : برای آگاهی از کلیه واریزی ها و مبالغ کلیه فاکتورهای فروش و خرید و مقدار بدهکاری یا بستانکاری و پرداخت آن این سیستم طراحی شده است که همیشه به روز می باشد .

ساعات كاري فروشگاه : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الي 18:00 پنجشنبه از ساعت 8:30 الي 13:30

توجه اساسی به نیازهای مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیازهای آنها و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت فروشگاه جوان الكترونيك در دستور کار مدیران و کارکنان فروشگاه قرار داشته است از این روی، میزان رضایت مشتریان همواره به عنوان یک عامل اساسی در ارزیابی میزان موفقیت ما در دست‌یابی به اهداف خویش توسط مدیریت گروه در نظر گرفته شده است .

مطمئنا هدف نهايي ما و تمامي پرسنل كسب رضايت شما مشتري عزيز مي باشد .
معرفی بخش ها

آقاي فرح آبادي

مسئول بخش سفارش خارج (كاربر 201)

آقاي حجرتي

مسئول بخش فروش داخل فروشگاه (كاربر 202)

آقاي گودرزي

مسئول بخش فروش داخل فروشگاه (كاربر 203)

محمود قنبري

مدير فروشگاه (كاربر 204)

آقاي نخعي

مسئول بخش فروش داخل فروشگاه (كاربر 206)

آقاي قدمي

مسئول بخش نرم افزار و پروگرامر (كاربر215)

آقاي رضا صفت

منشي و همكار در امور مالي (کاربر 209)

آقاي دهقان

مسئول انبار كاربر (212)

آقاي اکبري

مسئول بخش فروش اينترنتي (كاربر 214)

روح اله قنبري

مسئول سايت و ... كاربر(210)

آقاي دوستدار

مسئول فروش تلفني و تهيه از بازار (كاربر 219)

ميلاد اکبري

مسئول اطلاعات و محتويات سايت كاربر(216)

خانم کيوان

مسئول بخش جمع آوري قطعات (کاربر 207)

خانم برونه

مسئول بخش جمع آوري قطعات (کاربر 220)

خانم دهقان

مسئول و مدير بخش جمع آوري قطعات (کاربر 213)

خانم حسين زاده

مسئول بخش جمع آوري قطعات (کاربر 217)

افزوده شد

تعداد مورد نظر را وارد کنید:
تعداد موجودی :
تعداد تحویل در آینده :
پیام سیستم
اين بخش مربوط به اقلامي مي شود كه ما در فروشگاه داريم ولي موجودي آن براي خريد شما كافي نيست (شما تعداد بيشتري نياز داريد)
   لطفا چند لحظه صبرکتید...